Автономна система: сонячні батареї 900 Вт та вітряк 800 Вт на інверторі Xantrex 3 кВт, Київська область, Вишгород 2015-07

3 липня 2015 р. від
Автономна система: сонячні батареї 900 Вт та вітряк 800 Вт на інверторі Xantrex 3 кВт, Київська область, Вишгород 2015-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Уявіть собі острів, оточений мальовничою природою, де пташиний спів лунає над спокійною гладдю води. Тут, на лоні дикої природи, розташувався затишний будиночок для відпочинку, який завдяки інноваційним технологіям здатний автономно забезпечувати себе електроенергією.

Аванте з гордістю представляє проект автономної системи електропостачання, реалізований у Київській області, Вишгород. Цей проект став чудовим прикладом того, як людські бажання та досвід фахівців можуть створювати красиві та екологічні об'єкти.

Серце системи:

  • Інвертор Xantrex 3 кВт: Цей потужний інвертор є ключовим елементом системи, забезпечуючи безперебійне перетворення енергії від сонячних батарей та вітряка на змінний струм, який використовується для живлення електроприладів у будинку.

Джерела енергії:

  • Сонячні батареї 900 Вт: Розташовані на даху будинку, ці панелі використовують сонячне світло для генерування електроенергії, яка зберігається в акумуляторах.
  • Вітряк 800 Вт: Цей вітряк, встановлений на спеціальній щоглі, використовує силу вітру для генерування додаткової електроенергії.

Унікальна щогла:

  • Творчий підхід: Замовник проекту творчо підійшов до проектування щогли, яка для похідного положення опускається разом із вітряком, а на стоянці піднімається за 15 хвилин. Це рішення дозволяє зберегти візуальну гармонію та забезпечити безпеку вітряка під час транспортування.

100% автономності:

  • Завдяки цій інверторній системі будинок на острові повністю забезпечений електроенергією, отриманою з відновлюваних джерел. Це дозволяє власникам насолоджуватися комфортним та екологічно чистим відпочинком, не турбуючись про перебої в електропостачанні.

Аванте пишається тим, що змогла взяти участь у цьому унікальному проекті. Ми віримо, що такі рішення стають все більш актуальними, адже вони дозволяють людям жити в гармонії з природою, не завдаючи їй шкоди.

Якщо ви мрієте про автономний та екологічний будинок, зверніться до Аванте. Наші фахівці допоможуть вам розробити та втілити в життя проект, який відповідатиме вашим потребам та побажанням.


Автономна система: сонячні батареї 900 Вт та вітряк 800 Вт на інверторі Xantrex 3 кВт, Київська область, Вишгород 2015-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 3 липня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів