Зарядний пристрій Phoenix Smart IP43

Для власників човнів цей адаптивний 5-ступінчастий зарядний пристрій може забезпечити 30 або 50 А заряду для кожного з трьох акумуляторів. Або модель Phoenix 1+1 подає 3А на стартерну батарею, решта на «будинкову» банку. Моделі на 24 В доступні з зарядкою 16 А/25 А. Увімкнувши Bluetooth, ви можете контролювати зарядний пристрій і встановлювати будильники прямо з телефону. Адаптивні, інтелектуальні функції динамічного заряджання – дивіться технічну таблицю нижче. 

Моделі:12/24 Вольт

Відкрити більше


Skylla - IP65

Потужний, водонепроникний та інтелектуальний зарядний пристрій із 7-ступеневим адаптивним алгоритмом заряду, який підходить для широкого діапазону типів акумуляторів і хімічних речовин із спеціальним алгоритмом заряду літій-іонних батарей.

Широкий діапазон універсальної вхідної напруги додає гнучкості встановлення, зарядний пристрій зберігатиме свою повну вихідну потужність незалежно від того, де він знаходиться у світі.

Рейтинг IP65 робить цей зарядний пристрій особливо придатним для морських, мобільних і промислових застосувань, і він може витримувати суворі умови несприятливого середовища: спека, вологість і солоне повітря.

Обидві моделі доступні в двох версіях:

  • 3 повні номінальні потужності
  • 1 повна номінальна вихідна потужність разом із ізольованим виходом струму 3 А для зарядки стартерної батареї

Моделі:12В/70А та 24В/35А

Дізнатися більше


Зарядний пристрій Phoenix


Адаптивна 4-ступенева характеристика заряду: об'єм - поглинання - плаваючий - накопичення. Два повних номінальних виходу та один вихід 4 А. Універсальний вхід 90-265В, 50/60Гц. Зарядний пристрій Phoenix оснащено керованою мікропроцесором адаптивною системою керування батареєю, яку можна попередньо налаштувати відповідно до різних типів батарей. Адаптивна функція автоматично оптимізує процес заряджання відповідно до способу використання акумулятора.Моделі:12/24 Вольт

Відкрити більше


Skylla - i

Сучасний і потужний зарядний пристрій. 

• Правильна кількість заряду для свинцево-кислотної батареї: змінний час поглинання
• Режим BatterySafe: запобігає пошкодженню через надмірне газоутворення
• Режим зберігання: менше обслуговування та старіння, коли батарея не використовується
• Менша та легша порівняно з аналогічними моделями
• Підключення NMEA 2000 Canbus
• PowerControl: установіть максимальну потужність берега
• Пульт дистанційного керування
• Готовий до Li-ion (LiFePo4)

Моделі:Було 24


Skylla-TG Charger


Один повний номінальний вихід і один вихід 4 А. Напруга заряду може бути точно відрегульована відповідно до будь-якої акумуляторної системи. Вхід для зарядного пристрою - 230 В при 50/60 Гц. Напругу заряду можна виміряти безпосередньо на клемах акумулятора, щоб компенсувати втрату напруги через опір кабелю. Зовнішній датчик дозволяє вимірювати температуру акумулятора і відповідно компенсувати напругу заряду.

Моделі:24/48 Вольт

Відкрити більше

Skylla-TG GMDSS


Зарядні пристрої Victron Skylla-TG 24/30 і 24/50 GMDSS були розроблені для забезпечення всіх необхідних даних моніторингу та тривоги. Як акумулятор, так і система GMDSS підключаються безпосередньо до зарядного пристрою. Дані та тривоги відображаються на цифровій панелі (панель VE.Net GMDSS, замовляється окремо). Стандартний восьмижильний кабель UTP підключає зарядний пристрій до панелі.

Моделі:Було 24

Дізнатися більше

Centaur Charger


Асортимент зарядних пристроїв Centaur має автоматичне налаштування діапазону вхідного сигналу, що охоплює вхід 90-265 В змінного струму 50/60 Гц, що означає, що їх можна використовувати в будь-якій точці світу.

Важливо, і на відміну від багатьох інших продуктів, які вказують на універсальний вхід, діапазон Centaur підтримуватиме повну вихідну потужність у всьому зазначеному діапазоні. Інші функції включають повністю автоматичну триступеневу зарядну характеристику, яка гарантує, що батареї повністю заряджені щоразу, і три ізольовані зарядні виходи для конфігурацій з декількома батареями, що відповідають більшості типових установок.

Діапазон охоплює моделі на 12 В і 24 В від 16 А до 100 А.

Моделі:12/24 Вольт

Відкрити більше

Blue Smart IP22 Charger


Blue Smart IP22 Charger — це новий професійний зарядний пристрій із вбудованим Bluetooth. Зарядний пристрій Blue Smart IP22 можна використовувати на пристроях у вашій майстерні та на автомобілях, таких як (класичні) автомобілі; мотоцикли; човни та кемпери.

Моделі:12 В 15/20/30 А, 24 В 8/12/16 А

Дізнатися більше

Blue Smart IP67 Charger Waterproof


Водонепроникний зарядний пристрій Blue Smart IP67 — це новий професійний зарядний пристрій із вбудованим Bluetooth. Водонепроникний зарядний пристрій Blue Smart IP67 можна використовувати на пристроях у вашій майстерні та на автомобілях, таких як (класичні) автомобілі; мотоцикли; човни та кемпери.

Моделі:12 В 7/13/17/25 А, 24 В 5/8/12 А

Відкрити більше

Blue Smart IP65 Charger (120V and 230V)


Blue Smart IP65 Charger — це новий професійний зарядний пристрій із вбудованим Bluetooth. Зарядний пристрій Blue Smart IP65 можна використовувати на пристроях у вашій майстерні та на автомобілях, таких як (класичні) автомобілі; мотоцикли; човни та кемпери.

Нове: IP65 6V/12V 1.1A

Нове: IP65 12/5 замінено на меншу еквівалентну модель: IP65s 12/5

Моделі:6 В/12 В 1,1 А, 12 В 4/5/7/10/15/25 А, 24 В 5/8/13 А

Automotive IP65 Charger


Залежно від застосування, до зарядного пристрою можна під’єднати затискачі, люверси або сигаретну заглушку (все входить у комплект). 

Зарядний пристрій малої потужності для акумуляторів 6В і 12В:
Зарядний пристрій IP65 6В/12В-1,1А  

Зарядний пристрій для акумуляторів 12V з двома варіантами струму заряду:
IP65 Charger 12V/4A – 12V/0,8A  

Моделі:6/12 Це було

Відкрити більше