Phoenix Inverter Compact 
1200VA-2000VA


Phoenix Inverter Compact — це інвертор із чистою синусоїдальною хвилею з високою ефективністю. Він розроблений для професійних завдань і підходить для широкого спектру застосувань.
Інвертори Phoenix Compact доступні від 1200 ВА до 2000 ВА в 12 або 24 В.Моделі:12/24 Вольт

Відкрити більше

Phoenix Inverter


Чиста синусоїда, висока пікова потужність і висока ефективність. Поєднання високочастотних і мережевих технологій забезпечує найкраще з обох світів.

SinusMax – чудова техніка.
Розроблена для професійної роботи лінійка інверторів Phoenix підходить для найширшого спектру застосувань. Критеріями проектування було створення справжнього синусоїдального інвертора з оптимізованою ефективністю, але без компромісів у продуктивності. Застосовуючи гібридну ВЧ-технологію, результатом є виріб найвищої якості з компактними розмірами, малою вагою та здатним без проблем забезпечувати енергією будь-яке навантаження. 

Можливість паралельної та 3-фазної роботи
До 6 інверторів Phoenix можуть працювати паралельно для досягнення більшої вихідної потужності. Шість блоків 24 В 5000 ВА, наприклад, забезпечать вихідну потужність 24 кВт / 30 кВА. Також можлива робота в 3-фазній конфігурації.

Моделі:3000 ВА - 5000 ВА

Дізнатися більше

Phoenix Inverter Smart 1600VA - 5000VA


Phoenix Inverter Smart — ефективний і надійний інвертор. Створений на нашій перевіреній інверторній платформі Phoenix, тепер він має тонкий дизайн і повністю металевий корпус. Доступні моделі на 1600 ВА, 2000 ВА, 3000 ВА та 5000 ВА для систем 12, 24 або 48 В.

Він достатньо потужний, щоб забезпечити живлення більшості звичайних електроприладів у вашому автомобілі, човні, каравані чи будинку. Тороїдальний трансформатор забезпечує високу пікову потужність, стабільну напругу, частоту та високу якість синусоїди.  

Встановлення простіше, ніж будь-коли раніше, завдяки терміналам, які тепер доступні для інсталятора, що забезпечує більш професійну обробку. 

Вбудований Bluetooth, що робить налаштування потужного інвертора простіше, ніж будь-коли раніше.
Налаштуйте сигнали тривоги, реле сигналізації, відключення напруги, вихідну напругу, частоту, еко-режим і багато іншого, все з VictronConnect.

Моделі:12/24/48 Вольт

Відкрити більше

Sun Inverter


Sun Inverter поєднує в собі інвертор синусоїдальної хвилі та сонячний зарядний пристрій з ШІМ в одному корпусі та простий в установці з мінімальною проводкою.

Інвертор дозволяє живити домашнє обладнання, яке потребує 230 В змінного струму, використовуючи «автомобільні» батареї на 12 або 24 В.

Сонячний зарядний пристрій гарантує, що батареї заряджаються енергією, отриманою від ваших сонячних панелей. Алгоритм заряду програмується.

Параметри інвертора та сонячного зарядного пристрою можна зчитувати через Bluetooth за допомогою програми VictronConnect. На додаток до цього, інвертор має порт VE.Direct для підключення до пристрою GX або GlobalLink 520 для моніторингу системи.

Моделі: 12В-250ВА та 24В-250ВА

Дізнатися більше

Phoenix Inverter VE.Direct


Інвертори дозволяють живити домашнє обладнання, яке потребує напруги 230/120 В змінного струму, використовуючи акумулятори «для відпочинку» або «автомобільні» батареї на 12 В, 24 В або 48 В постійного струму.

Моделі: 250 ВА, 375 ВА, 500 ВА, 800 ВА, 1200 ВА

Відкрити більше

Inverter RS Smart


Inverter RS ​​Smart — це потужний інвертор 48 В постійного струму, 6 кВА 230 В змінного струму. Він має сучасний дизайн і високочастотну технологію, важить лише 11 кг і має чудову ефективність, низьку потужність у режимі очікування та дуже тиху роботу.

Інвертор оснащений дисплеєм для зчитування інформації про батарею та інвертор. Ці параметри також можна зчитувати через Bluetooth за допомогою програми VictronConnect. На додаток до цього, інвертор має порт VE.Can для підключення до пристрою GX для моніторингу системи.

Моделі: 6000 ВА

Дізнатися більше


Inverter RS 48/6000 230V Smart Solar


Inverter RS ​​Smart Solar — це поєднання потужного інвертора 48 В постійного струму, 6 кВА 230 В змінного струму та високовольтного сонячного зарядного пристрою MPPT потужністю 4 кВт, 80-450 В постійного струму. Завдяки сучасному дизайну та високочастотній технології інвертор важить лише 11 кг і має чудову ефективність, низьку потужність у режимі очікування та дуже тиху роботу. 

Інвертор оснащений дисплеєм для зчитування інформації про акумулятор, інвертор і сонячний зарядний пристрій. Ці параметри також можна зчитувати через Bluetooth за допомогою програми VictronConnect. На додаток до цього, інвертор має порт VE.Can для підключення до пристрою GX для моніторингу системи; і порт VE.Direct для підключення до GlobalLink 520.


Моделі: 6000 ВА

Відкрити більше