EV Зарядні станції NS


EV Charging Station NS має трифазні та однофазні можливості. Він забезпечує максимум 22 кВт змінного струму в трифазному режимі або 7,3 кВт в однофазному режимі.EV Charging Station NS має трифазні та однофазні можливості. Він забезпечує максимум 22 кВт змінного струму в трифазному режимі або 7,3 кВт в однофазному режимі.

 

Пристрій технічно ідентичний EV Charging Station, але має новий, сучасний дизайн, доступний у 3 кольорах і без вбудованого РК-екрану. Початкове налаштування, конфігурація та моніторинг виконуються з VictronConnect через Bluetooth та/або інтегрований веб-інтерфейс через точку доступу WiFi або Wi-Fi LAN.

 

Зарядний пристрій можна повністю інтегрувати з пристроєм Victron Energy GX і VRM і дистанційно керувати ним.


Ця зарядна станція для електромобілів NS не тільки повністю інтегрується з пристроєм Victron Energy GX і VRM, якщо у вас є сонячна батарея (в екосистемі Victron), її також можна налаштувати так, щоб надлишок енергії від сонця безпосередньо заряджав ваш автомобіль. Ручний і запланований режими пропонують ще більше гнучкості, щоб відповідати потребам електромобіля залежно від системи.

Він має повністю програмоване світлове кільце RGB навколо порту заряджання, яке відображає різні світлові ефекти залежно від поточного стану (відключено, заряджається, заряджено тощо), щоб швидко визначити стан пристрою.

Відкрити більше

EV Зарядні станції


Зарядна станція для електромобілів має трифазні та однофазні можливості. Він забезпечує максимум 22 кВт змінного струму в трифазному режимі або 7,3 кВт в однофазному режимі.

Він має вбудований РК-сенсорний екран для моніторингу та керування безпосередньо із зарядної станції. Початкове налаштування, конфігурація та моніторинг виконуються з VictronConnect через Bluetooth та/або інтегрований веб-інтерфейс через точку доступу WiFi або Wi-Fi LAN.

Зарядну станцію для електромобілів можна повністю інтегрувати з пристроєм Victron Energy GX і VRM і дистанційно керувати ними.

Ця зарядна станція для електромобілів не тільки повністю інтегрується з пристроєм Victron Energy GX і VRM, якщо у вас є сонячна батарея ( в межах екосистеми Victron) , її також можна налаштувати так, щоб надлишок енергії від сонця безпосередньо заряджав ваш автомобіль. Ручний і запланований режими пропонують ще більше гнучкості, щоб відповідати потребам електромобіля залежно від системи.

Він має повністю програмоване світлове кільце RGB навколо порту заряджання, яке відображає різні світлові ефекти залежно від поточного стану (відключено, заряджається, заряджено тощо), щоб швидко визначити стан пристрою.

Дізнатися більше