VRM - віддалений моніторингВіддалений моніторинг перевизначено

Дистанційно контролюйте, керуйте та оптимізуйте свої системи Victron Energy і завчасно виявляйте потенційні проблеми, встановлюючи сповіщення та тривоги. З найновішим рішенням дистанційного моніторингу на планеті ви завжди під повним контролем з будь-якої точки світу.

VRM є безкоштовним і працює з такими пристроями GX, як Cerbo GX із підключенням до Інтернету або GlobalLink 520 для невеликих систем. 

Відкрити більше

Додаток VictronConnect


Контролюйте, керуйте та налаштовуйте

Використовуйте програму VictronConnect для налаштування, моніторингу, оновлення та діагностики свого продукту Victron. Доступно для Android, iOS, Windows і macOS X.

Він може підключатися до продуктів Victron через Bluetooth, USB та WiFi/LAN/Інтернет.

Дізнатися більшеGlobalLink 520


Ми вважаємо, що розуміння вашої установки є ключовим фактором у підтримці та експлуатації ваших рішень автономної енергетики. Автономність не означає автономність, тому ми створили GlobalLink 520. Цей пристрій забезпечить підключення 4G LTE-M до всіх пристроїв з підтримкою VE.Direct без будь-яких щомісячних платежів або передплат протягом перших п’яти років.

Відкрити більше

SmartShunt

Розумний акумуляторний шунт


SmartShunt — це все в одному акумуляторному моніторі, тільки без дисплея. Ваш телефон діє як дисплей. SmartShunt підключається через Bluetooth до програми VictronConnect на вашому телефоні (або планшеті), і ви можете зручно зчитувати всі контрольовані параметри батареї, як-от рівень заряду, час до роботи, історичну інформацію та багато іншого.

Крім того, SmartShunt можна підключити та зчитувати за допомогою пристрою GX. Підключення до SmartShunt здійснюється за допомогою кабелю VE.Direct.

SmartShunt є хорошою альтернативою для монітора батареї BMV, особливо для систем, де потрібен моніторинг батареї, але потрібно менше проводів і безладу.
SmartShunt оснащений Bluetooth, портом VE.Direct і з’єднанням, яке можна використовувати для: моніторингу другого акумулятора, моніторингу середньої точки або датчика температури.

Моделі:IP21: 500A, 1000A, 2000A - IP65: 500A, 1000A, 2000A

Дізнатися більшеEkrano GX


Ekrano GX представляє наступне покоління в сімействі продуктів GX. Завдяки повному набору підключень та інтерфейсів, а також вбудованому 7-дюймовому сенсорному дисплею, це найпотужніший на сьогодні пристрій GX, який дозволяєзавжди мати ідеальний контроль над своєю системою, де б ви не були, і максимізувати її продуктивність. Просто отримайте доступ до своєї системи через наш портал віддаленого керування Victron (VRM) або отримайте доступ безпосередньо за допомогою вбудованого сенсорного екрана, багатофункціонального дисплея (MFD) або нашої програми VictronConnect завдяки вбудованій точці доступу WiFi.Ekrano GX також є наступником Color Control GX.

Відкрити більше

GX Touch 50 і GX Touch 70

Панелі та моніторинг системи


GX Touch 50 і GX Touch 70 — це аксесуари для дисплея для нашого Cerbo GX . П'ятидюймовий і семидюймовий сенсорні дисплеї дають миттєвий огляд вашої системи та дозволяють налаштувати налаштування миттєво. Їх просто підключити до Cerbo GX за допомогою одного кабелю. Їх надтонка водонепроникна конструкція, монтаж у верхній частині та проста установка забезпечують велику гнучкість у створенні чіткої та чистої приладової панелі. 

Перегляньте нове відео , яке пояснює все, що потрібно знати про встановлення нових Cerbo GX & GX Touch 50.

Дізнатися більшеCerbo GX

Панелі та моніторинг системи


Цей абсолютно новий комунікаційний центр дозволяє вам завжди мати ідеальний контроль над системою, де б ви не були, і максимально підвищує її продуктивність. Просто підключіться через наш портал віддаленого керування Victron ( VRM ) або отримайте прямий доступ за допомогою окремого GX Touch , багатофункціонального пристрою або нашого додатка VictronConnect завдяки вбудованій точці доступу WiFi. Це останнє доповнення до лінійки GX поєднує в собі всі найкращі можливості підключення, переосмислюючи інтелектуальні рішення для живлення в усіх відношеннях.

Перегляньте нове відео , яке пояснює все, що потрібно знати про встановлення нових Cerbo GX & GX Touch 50.

Відкрити більше

Венера GX

Панелі та моніторинг системи


Venus GX є комунікаційним центром вашої установки. Venus дозволяє спілкуватися з усіма компонентами вашої системи та гарантувати, що вони працюють узгоджено. Моніторинг поточних даних і зміна налаштувань виконується за допомогою вашого смартфона (або іншого пристрою) через наш безкоштовний портал віддаленого керування Victron ( VRM ).

ЗАСТАРЕЛО : для нових установок ми рекомендуємо аналогічну ціну, але набагато потужнішу Cerbo GX .

Дізнатися більшеКонтроль кольору GX

Панелі та моніторинг системи


Color Control GX є комунікаційним центром вашої установки. Він пропонує швидку інформацію в реальному часі та дозволяє контролювати всі підключені до нього продукти. Повний контроль над системою можна отримати майже в будь-якій точці світу, отримавши доступ до Color Control GX за допомогою нашого безкоштовного порталу віддаленого керування Victron ( VRM ).

Відкрити більше

BMV-700H і BMV-710H SmartBMV-700H і BMV-710H Smart — це високоточні монітори батареї, які були спеціально розроблені для систем з високою напругою батареї в діапазоні від 60 до 385 Вольт. 

Ці монітори батареї обчислюють стан заряду батареї та відстежують ампер-години, спожиті батареєю, інтегруючи струм, що надходить у батарею або виходить із неї.
Обидва вони постачаються з круглим головним пристроєм, квадратною рамкою, гвинтовим кільцем для кріплення, 10-метровим кабелем UTP RJ12, кабелем живлення з запобіжником і шунтом 500 А/50 мВ. Через високу напругу шунт міститься в спеціальному корпусі.

BMV-710H Smart має вбудований Bluetooth і може бездротово підключатися до вашого телефону (або планшета) через додаток VictronConnect, щоб зручно зчитувати всі контрольовані параметри батареї, як-от рівень заряду, час до виходу, історичну інформацію та багато іншого.

Щоб дізнатися більше про повний асортимент BMV та аксесуари, перегляньте цей блог .

Дізнатися більшеТанк GX 140GX Tank 140 знімає показання від чотирьох датчиків рівня в баку. Це аксесуар для нашого асортименту систем моніторингу GX, серед яких Cerbo GX є найпоширенішою моделлю.

Рівні в резервуарах можна зчитувати локально в системі, див. знімок екрана, а також віддалено через наш портал VRM .

GX Tank 140 сумісний з датчиками струму (4-20 мА), а також датчиками напруги (0-10 В). З’єднання з пристроєм GX відбувається через USB, за яким також живиться GX Tank: додаткові дроти живлення не потрібні.

Електропроводка датчика резервуара максимально проста: два з чотирьох входів забезпечують джерело живлення 24 В для живлення датчика. Інші два канали вимагають зовнішнього джерела живлення, і для цього є джерело живлення разом із запобіжними виходами. 

Верхні та нижні межі можна налаштувати, щоб дозволити використовувати датчики, які забезпечують лише частину шкали, наприклад, від 0 до 5 В.

Для забезпечення стабільного показання показання усереднені затуханням. Демпфування можна налаштувати від 1 до 60 секунд.

Виявлено несправні датчики та проблеми з електропроводкою: коли значення виходять за межі діапазону, спрацьовує сигнал тривоги.

Для морських застосувань пристрій GX може передавати ці рівні резервуару в мережу NMEA 2000, щоб вони були отримані іншими дисплеями, такими як MFD.

Відкрити більше

Дисплей SmartSolar ControlКонтрольний дисплей SmartSolar — це РК-дисплей, що підключається, для контролерів заряду SmartSolar. Просто зніміть гумову прокладку, яка захищає штекер на передній панелі контролера, і підключіть дисплей.

Дізнатися більшеІнтеграція морського МФД GX - FurunoІнтеграція Marine MFD GX дозволяє легко підключати багатофункціональний дисплей до серця вашої енергетичної системи, наприклад Cerbo GX або MultiPlus-II GX із підтримкою GX. Після підключення ви можете легко відстежувати та керувати системою живлення вашого човна прямо на скляному мосту. Подивіться, що ще ви можете зробити з нашими рішеннями для морської енергетики.

Відкрити більше

Інтеграція морського МФД GX - Garmin


Інтеграція Marine MFD GX дозволяє легко підключати багатофункціональний дисплей до серця вашої енергетичної системи, наприклад Cerbo GX або MultiPlus-II GX із підтримкою GX. Після підключення ви можете легко відстежувати та керувати системою живлення вашого човна прямо на скляному мосту. Подивіться, що ще ви можете зробити з нашими рішеннями для морської енергетики.

Дізнатися більшеІнтеграція морського МФД GX - Navico


Navico — це загальний бренд, що стоїть за БФД B&G, Simrad і Lowrance. Інтеграція Marine MFD GX дозволяє легко підключати багатофункціональний дисплей до серця вашої енергетичної системи, наприклад Cerbo GX або MultiPlus-II GX із підтримкою GX. Після підключення ви можете легко відстежувати та керувати системою живлення вашого човна прямо на скляному мосту. Подивіться, що ще ви можете зробити з нашими рішеннями для морської енергетики.

Відкрити більше

Інтеграція морського МФД GX - Raymarine


Інтеграція Marine MFD GX дозволяє легко підключати багатофункціональний дисплей до серця вашої енергетичної системи, наприклад Cerbo GX або MultiPlus-II GX із підтримкою GX. Після підключення ви можете легко відстежувати та керувати системою живлення вашого човна прямо на скляному мосту. Подивіться, що ще ви можете зробити з нашими рішеннями для морської енергетики.

Дізнатися більшеVE.Direct Bluetooth Smart ключ


За допомогою ключа VE.Direct to Bluetooth Smart ви можете відображати інформацію про BMV або MPPT на пристроях iOS і Android за допомогою програми VictronConnect. Переглядайте бездротову інформацію, таку як стан батареї та потужність сонячної панелі, а також інші корисні дані. 

Ключ здатний зчитувати дані з усіх продуктів із портом VE.Direct, таких як монітори акумуляторів серії BMV-70x, інвертори Phoenix із портом VE.Direct, контролери сонячного заряду MPPT. 

Це також включає миттєве зчитування: коли VE.Direct Smart Dongle підключено до BlueSolar MPPT, BMV-70x або Phoenix Inverter VE.Direct, VictronConnect відображатиме найважливіші дані цих продуктів на сторінці списку пристроїв, не вимагаючи сполучення підключення. Сюди входять візуальні сповіщення про попередження, сигнали тривоги та помилки, що дозволяє миттєво діагностувати.

Розумний ключ VE.Bus


Ключ VE.Bus Smart — це два продукти в одному:

перш за все, це аксесуар Bluetooth для нашого асортименту інверторів/зарядних пристроїв: Multis, MultiPlusses, MultiPlus-II, MultiGrid, MultiGrid-II, Quattros і нашої серії інверторів Phoenix з портом VE.Bus. Після встановлення використовуйте додаток VictronConnect для моніторингу роботи та керування системою: змінюйте обмеження вхідного струму, а також перемикайтеся між режимами Вимк., Увімк. і Лише зарядний пристрій.

По-друге, він може працювати як пристрій вимірювання напруги та температури для інвертора/зарядного пристрою. Це працює з усіма моделями.

Для моніторингу пристрій є чудовою альтернативою для караванів, невеликих яхт і будинків на колесах, для яких Color Control GX або Venus GX занадто далеко.

Він також додає  миттєве зчитування  до продукту VE.Bus і відображає ключові дані інвертора/зарядного пристрою на сторінці списку пристроїв VictronConnect без підключення до продукту. Сюди входять візуальні сповіщення про попередження, сигнали тривоги та помилки, що дозволяє здійснювати миттєву діагностику.

ЗавантаженняЗавантаженняДе купити

Дізнатися більшеDigital Multi Control 200/200A


Ця панель призначена як для Multis, так і для Quattros. Він дозволяє налаштовувати обмеження струму PowerControl і PowerAssist для двох джерел змінного струму: наприклад, генератора та берегового струму. Діапазон налаштування: до 200 Ампер. У нічний час яскравість світлодіодів автоматично зменшується.

Відкрити більше

Digital Multi Control 200/200A GX


Digital Multi Control використовується для віддаленого перегляду та регулювання вхідних струмів змінного струму, а також для ввімкнення та вимкнення Multi або Quattro. Він розроблений для чіткої інтеграції з панеллю керування системою човна, транспортного засобу чи будинку.

Цифрова багатофункціональна панель керування (DMC) розроблена для роботи з усіма моделями Multi/Quattro. Це включає автономну, паралельну та 2-3-фазну конфігурації. Підключити DMC до вашої системи просто, у більшості випадків достатньо просто підключити DMC за допомогою кабелю RJ45 і не потрібно додаткового налаштування.


Дізнатися більшеКонтроль Skylla


Контроль Skylla дозволяє змінювати струм заряду та бачити стан системи.

Відкрити більше

CANvu GX


CANvu GX є продуктом сімейства продуктів Victron GX .

Дізнатися більшеSkylla-i Control GX


Контроль Skylla-i дозволяє змінювати струм заряду та бачити стан системи.

Сигналізація батареї GX


Сигналізація заряду батареї – це невелика та недорога панель сигналізації, яка контролює заряд акумулятора. Він має як звукову, так і візуальну сигналізацію, а також безпотенційний контакт із нормально відкритими та нормально закритими контактами. Пороги тривоги та гістерезис програмуються за допомогою DIP-перемикачів. Для отримання додаткової інформації дивіться посібник.

Дізнатися більшеКонтроль зарядного пристрою Phoenix


Панель Phoenix Charger Control забезпечує дистанційне керування та моніторинг процесу заряду зі світлодіодною індикацією стану зарядного пристрою. Крім того, дистанційна панель також пропонує регулювання вихідного струму, яке можна використовувати для обмеження вихідного струму та, таким чином, потужності, що споживається від джерела змінного струму. Це особливо корисно під час роботи зарядного пристрою від обмеженої берегової потужності або невеликих генераторних установок. Панель також може бути використана для зміни параметрів заряду акумулятора. У нічний час яскравість світлодіодів автоматично зменшується. Підключення до зарядного пристрою здійснюється за допомогою стандартного кабелю UTP.

Відкрити більше

Phoenix Inverter Control VE.Direct


Ця панель призначена для всіх інверторів Phoenix VE.Direct.

Дізнатися більшеКонтроль інвертора Phoenix


Ця панель призначена для інверторів Phoenix, оснащених розеткою дистанційного моніторингу та керування UTP. Його також можна використовувати на інверторі/зарядному пристрої MultiPlus, коли автоматичний перемикач перемикання передач не потрібен, але функція зарядного пристрою не потрібна. У нічний час яскравість світлодіодів автоматично зменшується. Тільки для моделей: 12/1200, 12/1600, 12/2000, 12/3000, 12/5000, 24/1200, 24/1600, 24/2000, 24/3000, 24/5000, 48/3000 і 48/ 5000.

Відкрити більше

Перемикач зарядного пристрою


Дистанційний вимикач для зарядного пристрою Skylla-TG.

Дізнатися більшеДистанційна панель для BlueSolar PWM-Pro


Дистанційна панель для BlueSolar PWM-Pro.

Панель VE.Net GMDSS

Дізнатися більшеVE.Direct LoRaWAN - модуль


Використовуючи модуль VE.Direct to LoRaWAN, ви можете підключити інвертор BMV, MPPT або Phoenix до порталу віддаленого керування Victron. Переглядайте таку інформацію, як стан батареї або сонячна енергія, де б ви не були, на комп’ютері чи мобільному телефоні.

Відкрити більше