BatteryProtect


BatteryProtect відключає батарею від несуттєвих навантажень до того, як вона повністю розрядиться (що може пошкодити батарею) або до того, як у ній залишиться недостатньо потужності для запуску двигуна.

BatteryProtect є односпрямованим пристроєм. Він може працювати лише зі струмом в одному напрямку, тобто або струмом до навантаження, або струмом від зарядного пристрою, але не обома струмами одночасно. На додаток до цього, лише струм може протікати лише від клеми батареї до клеми навантаження. У разі використання з навантаженням акумулятор підключається до клеми батареї, а у разі використання із зарядним пристроєм зарядний пристрій підключається до клеми батареї.

Відкрити більше

Smart BatteryProtect


Smart BatteryProtect відключає батарею від несуттєвих навантажень до того, як вона повністю розрядиться (що може пошкодити батарею) або до того, як у ній залишиться недостатньо потужності для запуску двигуна.

Під час використання Bluetooth для програмування Smart BatteryProtect можна встановити будь-які необхідні рівні вмикання/вимкнення.
Крім того, один із дев’яти попередньо визначених рівнів увімкнення/відключення можна встановити за допомогою штифта програмування (див. посібник). 

За потреби Bluetooth можна вимкнути.

Smart BatteryProtect — це односпрямований пристрій. Він може працювати лише зі струмом в одному напрямку, тобто або струмом до навантаження, або струмом від зарядного пристрою, але не обома струмами одночасно. На додаток до цього, лише струм може протікати лише від клеми IN до клеми OUT. У разі використання з навантаженням акумулятор підключається до роз’єму IN, а у разі використання із зарядним пристроєм зарядний пристрій під’єднується до роз’єму IN.

Дізнатися більше