мала BMS з попередньою сигналізацією


Проста та недорога альтернатива VE.Bus BMS V2

SmallBMS може замінити VE.Bus BMS V2 у кількох додатках. Однак він не підходить для використання з інвертором/зарядними пристроями VE.Bus MultiPlus і Quattro: він не має інтерфейсу VE.Bus. SmallBMS призначений для використання з акумуляторами Victron Smart LiFePo4 із круглими роз’ємами M8. 

SmallBMS має два виходи, подібно до VE.Bus BMS V2. 

Відкрити більше

Smart BMS CL 12/100Smart BMS CL 12/100 — це система керування батареями для літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) розумних батарей Victron. Він був спеціально розроблений для систем 12 В з генератором змінного струму 12 В.

BMS CL 12/100 контролює та захищає кожну окрему комірку батареї всередині батареї (або акумуляторної батареї) і відключає генератор, джерела заряду або навантаження постійного струму в разі низької напруги батареї, високої напруги батареї або перегріву.

Спеціальний вхід генератора змінного струму забезпечує обмеження струму та односторонній трафік від генератора змінного струму до батареї, тому будь-який розмір генератора змінного струму (і стартової батареї) можна безпечно підключити до інтелектуальної літієвої батареї або батарей.

BMS також оснащений роз’ємом дистанційного ввімкнення/вимкнення, щоб вимкнути BMS (і систему) за допомогою дистанційного вимикача, і контактом попередньої тривоги, щоб подати попереджувальний сигнал, перш ніж BMS від’єднає батареї від системи. .

Дізнатися більшеSmart BMS 12/200Smart BMS 12/200 — це комплексна система керування батареями для літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) розумних батарей Victron. Він був спеціально розроблений для систем 12 В з генератором змінного струму 12 В, таких як транспортні засоби та човни.

Він поєднує в собі обмежувач струму, об’єднувач батареї та захист батареї в надійному та компактному рішенні та дозволяє безпечно підключати будь-який розмір 12 В генератора змінного струму (і стартерної батареї), навантажень та зарядних пристроїв до інтелектуальних літієвих батарей.

Smart BMS 12/200 контролює та захищає кожну окрему осередок батареї всередині батареї (або акумуляторної батареї) і від’єднає генератор змінного струму, джерела заряду або навантаження постійного струму в разі низької напруги батареї, високої напруги батареї або перегріву.

Спеціальне підключення генератора змінного струму забезпечує обмеження струму та односторонній трафік від генератора змінного струму до батареї, завдяки чому генератор будь-якого розміру (і стартерну батарею) можна безпечно підключити до інтелектуальної літієвої батареї (або акумуляторної батареї), а стартерна батарея захищена від надмірне виділення.

BMS оснащено Bluetooth для моніторингу та конфігурації, роз’ємом дистанційного ввімкнення/вимкнення BMS (і системи) за допомогою дистанційного перемикача та контакту попередньої тривоги, щоб подати попереджувальний сигнал перед тим, як BMS від’єднає батареї від системи.

Відкрити більше

VE.Bus BMS / VE.Bus BMS V2VE.Bus BMS V2 — це система керування батареями (BMS), розроблена для взаємодії та захисту однієї або кількох інтелектуальних літієвих батарей Victron 12,8 В та 25,6 В (LiFePO4 або LFP) у системах, які мають інвертори Victron або інвертор// зарядні пристрої зі зв'язком VE.Bus. Він контролює та захищає батареї від перенапруги та низької напруги будь-якої окремої комірки, а також від перегріву або низьких температурних умов.

Залежно від стану батареї або батарей BMS:

 • Створіть попередній сигнал тривоги, щоб сповістити про неминучу осередку під напругою.
 • Вимкніть інвертування в інверторах VE.Bus або інверторах/зарядних пристроях через VE.Bus, а також вимкніть інші навантаження за допомогою клеми «Відключення навантаження» у випадку, якщо елемент знаходиться під напругою.
 • Вимкніть заряджання в інверторах VE.Bus або інверторах/зарядних пристроях через VE.Bus і вимкніть інші зарядні пристрої через термінал «Charge Disconnect» у разі перенапруги елемента, перегрівання або перегрівання.
 • Термінали дистанційного ввімкнення/вимкнення.
 • Можливість відключення сонячних зарядних пристроїв VE.Direct і VE.Can через пристрій GX.
 • Дозволяє керувати інвертором/зарядним пристроєм VE.Bus з кількох пристроїв, таких як Digital Multi Control, ключ VE.Bus Smart та/або пристрій GX.
 • Термінали входу та виходу додаткового живлення, які дозволяють пристрою GX залишатися під напругою у разі вимкнення системи.

Дізнатися більше
Lynx Smart BMSLynx Smart BMS — це спеціальна система керування батареями для літієвих розумних батарей Victron. Для нашої серії літієвих акумуляторів Smart є кілька BMS, і Lynx Smart є найбагатшим на функції та повним варіантом. Його основні особливості:

 • Вбудований контактор на 500 А використовується як резервний запобіжний механізм, а також підходить як головний вимикач системи з дистанційним керуванням.
 • Монітор батареї, який показує відсоток рівня заряду та інші дані.
 • Сигнал попередньої тривоги: подає попередження перед тим, як система вимкнеться через, наприклад, низький рівень заряду елемента.
 • Bluetooth для використання з нашим додатком VictronConnect для налаштування та моніторингу.
 • Локальний і віддалений моніторинг за допомогою пристрою Victron GX, наприклад Cerbo GX .

Lynx Smart BMS є частиною модульної системи Lynx Distribution.

Відкрити більше