EasySolar-II GX


Універсальне рішення для сонячної енергії

EasySolar-II GX поєднує в собі контролер сонячного заряду MPPT, інвертор/зарядний пристрій і концентратор керування в одному корпусі. Виріб легко монтується, з мінімумом проводки.Моделі:3000 ВА, 5000 ВА

Відкрити більше

Multi RS Solar


Гібридний інвертор/зарядний пристрій

Multi RS Solar 48/6000 — це інвертор/зарядний пристрій 48 В 6 кВА з двома незалежними входами трекера 3 кВт PV 450 В MPPT для загальної потужності PV 6 кВт.

Завдяки високочастотній технології та новому дизайну цей потужний інвертор важить лише 11 кг. Крім того, він має чудову ефективність, низьку потужність у режимі очікування та дуже тиху роботу.

На дисплеї відображаються параметри батареї, інвертора та сонячної енергії. Ці ж параметри можна отримати за допомогою смартфона або іншого пристрою з підтримкою Bluetooth за допомогою програми VictronConnect.

У середині 2023 року Multi RS було перероблено з одного MPPT-трекера на подвійну MPPT-трекерну модель.

Моделі:6000 ВА

Дізнатися більше


Інвертор RS 48/6000 230V Smart SolarInverter RS ​​Smart Solar — це поєднання потужного інвертора 48 В постійного струму, 6 кВА 230 В змінного струму та високовольтного сонячного зарядного пристрою MPPT потужністю 4 кВт, 80-450 В постійного струму. Завдяки сучасному дизайну та високочастотній технології інвертор важить лише 11 кг і має чудову ефективність, низьку потужність у режимі очікування та дуже тиху роботу. 

Інвертор оснащений дисплеєм для зчитування інформації про акумулятор, інвертор і сонячний зарядний пристрій. Ці параметри також можна зчитувати через Bluetooth за допомогою програми VictronConnect. На додаток до цього, інвертор має порт VE.Can для підключення до пристрою GX для моніторингу системи; і порт VE.Direct для підключення до GlobalLink 520.


Моделі:6000 ВА

Відкрити більше

EasySolarУніверсальне рішення для сонячної енергії

EasySolar поєднує в собі контролер сонячного заряду MPPT, інвертор/зарядний пристрій і розподільник змінного струму в одному корпусі. Виріб легко монтується, з мінімумом проводки.

Моделі:1600 ВА

Дізнатися більше