Тепловий насос опалення будинку 90 м.кв. потужністю 6 кВт, Київська область, Старі Петрівці 2015-03

17 березня 2015 р. від
Тепловий насос опалення будинку 90 м.кв. потужністю 6 кВт, Київська область, Старі Петрівці 2015-03
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Власники будинку шукали енергоефективне та екологічне рішення для опалення свого житла. Їм було рекомендовано встановити тепловий насос "грунт-вода" потужністю 6 кВт виробництва ПП "Аванте".

Перший запуск теплового насоса потужністю 5 кВт. Зроблено з європейських та японських комплектуючих. Для економії витрат на опалення газом тепловий насос, який за допомогою тепла землі, додає в систему опалення тепло коефіцієнт 400% порівняно зі звичайною електрикою.


Переваги теплового насоса:

  • Енергоефективність: Тепловий насос використовує електрику для видобутку тепла з ґрунту, що робить його набагато енергоефективнішим, ніж традиційні газові або електричні котли.
  • Екологічність: Тепловий насос не використовує викопне паливо, що робить його екологічно чистим джерелом тепла.
  • Комфорт: Тепловий насос забезпечує комфортне та рівномірне опалення будинку.
  • Економія: Завдяки своїй енергоефективності тепловий насос може допомогти вам заощадити на рахунках за опалення.

Результати:

Власники будинку в Старих Петрівцях дуже задоволені результатами роботи теплового насоса. Вони відзначають, що він забезпечує їм комфортне та економне опалення, а також значно знизив їхні витрати на енергоносії.


Економічна вигода:

Варто зазначити, що один 10-кіловатний тепловий насос при річному споживанні 7500 кВт/год електроенергії (по 1.407 грн/кВт/год = 10552 грн) замінює 3700 куб.м газу (по 7.188 грн/куб.м = 26955 грн). Це робить тепловий насос не лише екологічно чистим, але й вигідним вкладенням, яке може окупитися протягом декількох років.


Avante99 пропонує широкий спектр теплових насосів для опалення та охолодження будинків будь-якої площі. Зверніться до нас, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості теплового насоса для вашого будинку.

Avante99: ваш надійний партнер у світі енергоефективних та екологічних рішень.


Тепловий насос опалення будинку 90 м.кв. потужністю 6 кВт, Київська область, Старі Петрівці 2015-03
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 17 березня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів