Сонячна станція 7 кВт для забезпечення енергією електромобіля, Київська область 2017-07

30 липня 2017 р. від
Сонячна станція 7 кВт для забезпечення енергією електромобіля, Київська область 2017-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Avante99 з гордістю представляє проект 2017 року, де ми допомогли клієнту з Київської області зробити рішучий крок до енергонезалежності та екологічності. Завдяки встановленню сонячної станції потужністю 7 кВт, його електромобіль тепер забезпечується електроенергією виключно з сонця, без використання традиційного палива.

На фотографії ви можете бачити електромобіль поруч з 7 кіловатними сонячними панелями, які й генерують всю необхідну йому енергію. Це не лише економія коштів на бензині чи дизелі, але й значний внесок у збереження довкілля.

Як це працює?

Сонячні панелі перетворюють сонячне світло на постійний струм, який потім інвертується в змінний струм, що використовується електромобілем. Завдяки акумуляторам, електроенергія може зберігатися для використання в нічний час або в похмуру погоду.

Переваги сонячної станції для електромобіля:

  • Економія коштів: Завдяки значному зниженню або й повному уникненню витрат на паливо, ви можете суттєво заощадити на експлуатації вашого електромобіля.
  • Екологічність: Використання сонячної енергії – це чистий та екологічний спосіб отримати електроенергію, що не шкодить довкіллю.
  • Енергонезалежність: Ви не залежите від цін на традиційні джерела енергії, такі як бензин чи дизель.
  • Зручність: Вам більше не потрібно турбуватися про те, де заправити ваш електромобіль.

Avante99 пропонує комплексні рішення з проектування, монтажу та обслуговування сонячних станцій для електромобілів. Зверніться до нас, щоб отримати безкоштовну консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого електромобіля.


Сонячна станція 7 кВт для забезпечення енергією електромобіля, Київська область 2017-07
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 30 липня 2017 р.
Поділитися цією публікацією
Архів