Сонячна станція потужністю 6 кВт для приватного будинку, Київська область 2017-07

21 липня 2017 р. від
Сонячна станція потужністю 6 кВт для приватного будинку, Київська область 2017-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

У 2017 році компанія Avante99 мала честь реалізувати проект з встановлення сонячної електростанції потужністю 6 кВт для приватного будинку в Київській області. Цей проект став чудовим прикладом того, як сонячна енергія може допомогти власникам будинків економити кошти на електроенергії та зробити крок до енергонезалежності.

Сонячна станція складається з 20 сонячних панелей LongiSolar потужністю 300 Вт кожна. Панелі встановлені на даху будинку та підключені до інвертора Fronius Symo 6.0-S. Інвертор перетворює постійний струм, що генерується сонячними панелями, на змінний струм, який використовується в будинку.

Переваги сонячної станції:

  • Економія коштів: Сонячна станція дозволяє власнику будинку економити на рахунках за електроенергію. За нашими розрахунками, економія протягом року складе близько 15 000 грн.
  • Енергонезалежність: Сонячна станція частково забезпечує будинок електроенергією. Це робить власника будинку менш залежним від постачальників електроенергії.
  • Екологічність: Сонячна енергія – це чисте та безпечне джерело енергії, яке не шкодить довкіллю.

Встановлення сонячної станції – це вигідне інвестування, яке може допомогти вам економити кошти на електроенергії, стати більш енергонезалежним та зробити свій внесок у захист довкілля.

Avante99 пропонує комплексні рішення з проектування, монтажу та обслуговування сонячних електростанцій для приватних будинків, підприємств та промислових об'єктів. Звертайтесь до нас, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.


Сонячна станція потужністю 6 кВт для приватного будинку, Київська область 2017-07
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 21 липня 2017 р.
Поділитися цією публікацією
Архів