Встановлення додаткових сонячних панелей 5 кВт, Київ Оболонь 2024-04

27 квітня 2024 р. від
Встановлення додаткових сонячних панелей 5 кВт, Київ Оболонь 2024-04
Avante99, Алла Торіна

Шість місяців тому ми встановили першу систему резервного живлення на сонячній енергії для одного з наших щасливих клієнтів. З того часу система бездоганно працює, забезпечуючи їм надійне та економне джерело електроенергії.

Але це ще не все! Нещодавно цей клієнт зв'язався з нами, щоб подвоїти потужність своєї системи. Чому? Вони так вражені перевагами сонячної енергії, що хочуть використовувати її ще більше!

Це чудова новина для нас і для всіх, хто прагне до енергонезалежності. Це свідчить про те, що сонячна енергія не просто життєздатна альтернатива традиційним джерелам енергії, вона є розумним вибором для домовласників, які шукають надійне, економне та екологічно чисте рішення.Ось деякі з причин, чому наші клієнти обирають сонячну енергію для резервного живлення:

  • Надійність: Сонячні панелі не залежать від електромережі, тому вони продовжуватимуть працювати під час перебоїв з електропостачанням. Це дає вам душевний спокій, знаючи, що у вас завжди буде світло, тепло та електроенергія для живлення ваших приладів, навіть під час надзвичайних ситуацій.
  • Економія: Ціни на електроенергію постійно зростають, а сонячні панелі можуть допомогти вам заощадити гроші на ваших рахунках за електроенергію. З часом ви можете повністю окупити витрати на встановлення та почати отримувати безкоштовну електроенергію.
  • Екологічність: Сонячна енергія є чистим та відновлюваним джерелом енергії, яке не забруднює навколишнє середовище. Виробляючи власну електроенергію на сонячних панелях, ви можете зменшити свій вуглецевий слід і зробити свій внесок у захист планети.

Криша була дуже високою, але наші досвідчені монтажники впорались із ситуацією, можете переглянути декілька фото:


Хочете дізнатися більше про те, як сонячна енергія може допомогти вам досягти енергонезалежності? Зв'яжіться з нами, підготуємо комерційну пропозицію персонально для вас. В нас можна замовити як сонячну, так і резервну станцію:  https://www.avante.ua/helpdesk 

Встановлення додаткових сонячних панелей 5 кВт, Київ Оболонь 2024-04
Avante99, Алла Торіна 27 квітня 2024 р.
Поділитися цією публікацією
Архів