Мережева сонячна станція 30 кВт, Київська область, Лютеж 2015-02

26 лютого 2015 р. від
Мережева сонячна станція 30 кВт, Київська область, Лютеж 2015-02
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Цей проект став чудовим прикладом того, як сонячна енергія може ефективно використовуватися для забезпечення потреб приватного будинку. Встановлені 2 секції сонячних батарей, кожна з яких налічує 20 та 10 панелей потужністю 300 Вт, загалом генеруючи 9 кВт. Завдяки цьому оселя отримує 9900 кВт/год чистої сонячної енергії на рік, значно скорочуючи витрати на електроенергію з мережі.

Переваги мережевої сонячної станції:

  • Економія коштів: Мережева сонячна станція дозволяє вам заощадити на рахунках за електроенергію завдяки тому, що ви використовуєте власну генеруючу потужність.
  • Екологічність: Сонячна енергія – це чисте та безпечне джерело енергії, яке не шкодить довкіллю.
  • Енергонезалежність: Мережева сонячна станція робить вас більш енергонезалежними, адже ви частково або повністю забезпечуєте себе електроенергією.
  • Збільшення вартості нерухомості: Нерухомість з сонячною станцією стає більш привабливою для покупців та може мати вищу ринкову вартість.

Avante99 – ваш надійний партнер у світі сонячної енергії

Ми пропонуємо комплексні рішення з монтажу мережевих та автономних сонячних станцій будь-якої потужності для житлових будинків, підприємств та промислових об'єктів. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальне рішення, здійснити монтаж та подальше обслуговування сонячної станції.

Звертайтесь до Avante99 вже сьогодні, щоб зробити свій крок до енергоефективності та економії!


Мережева сонячна станція 30 кВт, Київська область, Лютеж 2015-02
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 26 лютого 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів