Резервна сонячна система для офісу малого бізнесу, місто Київ, 2022-12

8 грудня 2022 р. від
Резервна сонячна система для офісу малого бізнесу, місто Київ, 2022-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Сніг — це час, коли неможливо працювати на скатних дахах, але на пласких — можна. Саме тому працюємо на енергетичну незалежність українського малого бізнесу — встановили резервна сонячну систему для приватної стоматології в Києві в грудні 2022 року.

В умовах постійних перепадів напруги та відключень електроенергії, резервне джерело живлення стає не просто доповненням, а й життєвою необхідністю для будь-якого бізнесу. Завданням проекту було забезпечити безперебійну роботу офісу під час відключень електроенергії. Для цього була розроблена та встановлена резервна сонячна система потужністю 5 кВт.

Система складається з наступних компонентів:

  • Сонячні панелі: 20 шт. монокристалічні панелі потужністю 500 Вт кожна.
  • Акумуляторні батареї: 4 шт. літій-іонні батареї PylonTech ємністю 200 Аh кожна.
  • Інвертор: гібридний інвертор Victron Energy потужністю 5 кВт.

Резервна сонячна система – це інвестиція, яка окупиться протягом декількох років. Вона забезпечить безперебійну роботу вашого бізнесу, економити кошти та зробить ваш внесок у збереження довкілля.

Аванте99 пропонує комплексні рішення з установки сонячних станцій будь-якої потужності для житлових будинків, підприємств та промислових об'єктів. Зв'яжіться з нами, щоб отримати консультацію та розрахунок вартості сонячної станції для вашого об'єкта.


Резервна сонячна система для офісу малого бізнесу, місто Київ, 2022-12
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 8 грудня 2022 р.
Поділитися цією публікацією
Архів