Сонячні батареї в танковому підрозділі на бойовому чергуванні захисту України 2017-06

26 червня 2017 р. від
Сонячні батареї в танковому підрозділі на бойовому чергуванні захисту України 2017-06
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

У 2017 році компанія Avante99 здійснила важливий проект, який підкреслив не лише практичну користь сонячної енергії, але й її символічне значення у часи випробувань для України. Ми надали сонячні батареї танковим підрозділам, що перебували на бойовому чергуванні в зоні зіткнення з російськими окупаційними військами.

Танкові підрозділи, що несли бойову службу, потребували надійного та автономного джерела електроенергії для забезпечення роботи електричного обладнання, включаючи радіостанції, навігаційні системи та освітлення. Традиційні джерела енергії, такі як генератори, були непрактичні, адже вони потребували постійного постачання палива та створювали шумове забруднення, що могло розкрити позиції танків.

Avante99 запропонувала використовувати сонячні батареї як екологічне, автономне та безшумне джерело енергії. Ми надали мобільні сонячні станції, які легко монтувалися на танки та могли генерувати достатньо електроенергії для потреб екіпажу.

Цей проект став не лише практичним рішенням, але й символом стійкості та незламності українського духу. Використання сонячної енергії на бойовому чергуванні підкреслило прагнення України до енергетичної незалежності та інновацій навіть у найскладніші часи.

Avante99 пишається тим, що змогла зробити свій внесок у захист України. Ми віримо, що сонячна енергія має не лише практичне значення, але й може слугувати символом надії та оптимізму у часи випробувань.


Сонячні батареї в танковому підрозділі на бойовому чергуванні захисту України 2017-06
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 26 червня 2017 р.
Поділитися цією публікацією
Архів