Вітрогенератор для бази відпочинку, Одеська область, Тендрівська коса 2007-05

Поєднання вітроенергетики та сонячних панелей для автономного живлення курорту
30 квітня 2007 р. від
Вітрогенератор для бази відпочинку, Одеська область, Тендрівська коса 2007-05
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

У 2006 році на Тендрівській косі в Одеській області було встановлено інноваційну систему живлення для бази відпочинку, яка поєднує в собі використання вітроенергетики та сонячних панелей. Цей проект став прикладом сталого розвитку та використання альтернативних джерел енергії в туристичній галузі.

Вітроустановка, розташована на узбережжі коси, забезпечує електроенергією базу відпочинку, а також надає можливість використання зеленої енергії для побутових потреб. Сонячні панелі доповнюють систему живлення, забезпечуючи додатковий джерело енергії в сонячні дні. 


Ця ініціатива сприяє зменшенню викидів CO2 в атмосферу, сприяє збереженню природних ресурсів та допомагає зменшити залежність від традиційних джерел енергії. Крім того, автономне живлення бази відпочинку з використанням вітроенергетики та сонячних панелей є прикладом екологічно чистого та відповідального підходу до туризму.

Завдяки цій ініціативі, база відпочинку стала не лише місцем для туристів, а й прикладом того, як можна поєднати комфорт та інновації зі збереженням навколишнього середовища.

Вітрогенератор для бази відпочинку, Одеська область, Тендрівська коса 2007-05
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 30 квітня 2007 р.
Поділитися цією публікацією
Архів