Вітрогенератор в Київській області, селище Глеваха 2005-03

Система допомогла з будівництвом цього будинку в Київській області
28 лютого 2005 р. від
Вітрогенератор в Київській області, селище Глеваха 2005-03
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

У березні 2005 року в селі Глеваха Київської області був встановлений вітрогенератор, який став джерелом енергії для побудови невеликого будиночка. Цей вітряк, за допомогою інвертора, живив бетономішалку потужністю 750 Вт, а також забезпечував освітлення та інші навантаження.

Встановлення вітрогенератора виявилося дуже ефективним рішенням, оскільки дозволило використовувати відновлювальну енергію для будівництва будиночка. Бетономішалка, яка працювала за допомогою електроенергії від вітряка, дозволила швидко та ефективно виготовляти бетон для фундаменту та інших конструкцій.

Крім того, вітрогенератор забезпечував освітлення та інші потреби будиночка, що дозволило зменшити залежність від інших джерел енергії. Такий підхід сприяв економії коштів на електроенергію та зменшенню викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Загалом, встановлення вітрогенератора виявилося не лише екологічною, але й економічно вигідною ініціативою, яка сприяла створенню сталого та енергоефективного будиночка в селі Глеваха.


Вітрогенератор в Київській області, селище Глеваха 2005-03
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 28 лютого 2005 р.
Поділитися цією публікацією
Архів