Як збільшити електричну потужність свого будинку? Порядок дій та необхідні документи 2019-08

28 серпня 2019 р. від
Як збільшити електричну потужність свого будинку? Порядок дій та необхідні документи 2019-08
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555

Рік у рік зростає наша потреба в електричній енергії. Питання щодо додаткового підключення комунікацій або приєднання додаткової електричної потужності завжди актуальне, і Вам слід задуматися про це, якщо:


1. Кількість споживаної вами електроенергії зросла і межує із зазначеним у договорі лімітом

2. Змінилася категорія надійності об'єкта чи вид виробничої діяльності

3. Виникла необхідність модернізації схеми електроживлення або збільшення його потужності

4. Ви вирішили збудувати сонячну електростанцію.


Отже, якщо ви вирішили збільшити електричну потужність свого будинку, дотримуйтесь наступного порядку дій для вирішення питання.


Згідно з Кодексом систем розподілу, затвердженим Постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 310, послуга з приєднання електроустановок споживачів до мереж надається на підставі договору про приєднання, який укладається за типовою формою:

- Договір про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу

- Договір про нестандартне приєднання («під ключ») до електричних мереж системи розподілу

- Договір про нестандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу із проектуванням Замовником лінійної частини


Для отримання проекту договору про приєднання замовник звертається до оператора системи розподілу за місцезнаходженням його електроустановок із заявою про приєднання електроустановки певної потужності за типовою формою.


У заяві Замовник повинен вказати про свій намір або його відсутність щодо самостійного проектування лінійної частини приєднання.


Заява про приєднання разом з копіями документів, що додаються до неї, подається Замовником особисто або надсилається поштовим рекомендованим відправленням, або може бути подана в електронному вигляді через офіційний сайт ОСР в мережі Інтернет із застосуванням електронного цифрового підпису в установленому законодавством порядку або за допомогою інших електронних сервісів, запропонованих ОСР.


Заява про приєднання електроустановки (завантажити)


До заяви про приєднання додаються:


1) копія документа, що підтверджує право власності або користування цим об'єктом, або копія виписки з Державного реєстру прав на нерухоме майно, або, за відсутності об'єкта, копія документа, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою або копію витягу з державного реєстру прав на нерухоме майно .


У разі відсутності кадастрового номера у свідоцтві про право власності на земельну ділянку - викопування із топографо-геодезичного плану або плану забудови території із зазначенням місцезнаходження земельної ділянки;


2) ситуаційний план та викопування з топографо-геодезичного плану в масштабі 1:2000 із зазначенням місця розташування об'єкта (об'єктів) Замовника, земельної ділянки Замовника або прогнозної точки приєднання (для об'єктів, що приєднуються до електричних мереж вперше);


3) копія паспорта або належним чином оформлена довіреність або інший документ на право укладати та підписувати договір про приєднання;


4) ТЕО (за наявності).


Замовник - юридична особа або фізична особа-підприємець додатково надає копію витягу з Реєстру платників єдиного податку або копію свідоцтва платника податку на додану вартість (далі - ПДВ).


Замовник - фізична особа додатково надає реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які за своїми релігійними переконаннями відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган та мають позначку у паспорті - серія та номер паспорта).


Замовник оплачує вартість послуг згідно з ставками плати за стандартне приєднання, затверджені Постановою НКРЕКП від 28.12.2018 № 2068


Докладніше про Порядок приєднання можна дізнатися з розділу IV Кодексу систем розподілу, перейшовши за посиланням.


Як збільшити електричну потужність свого будинку? Порядок дій та необхідні документи 2019-08
Avante99, Юрій Процик (Інженер) 555 28 серпня 2019 р.
Поділитися цією публікацією
Архів