Для чого потрібні трекінгові системи? 2015-06

18 червня 2015 р. від
Для чого потрібні трекінгові системи? 2015-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

Сонячні панелі – це чудовий спосіб отримати чисту та відновлювальну енергію для вашого дому чи підприємства. Проте, не всі знають, що можна ще більше збільшити їх ефективність за допомогою трекінгових систем.

Що таке трекінгова система?

Трекер – це пристрій, який повертає сонячні панелі протягом дня, щоб вони завжди були спрямовані на сонце. Це дозволяє їм максимально поглинати сонячне світло, збільшуючи виробництво електроенергії до 30%.


Як працює трекер?

Трекер використовує датчики для визначення положення сонця на небі. На основі цієї інформації він автоматично повертає сонячні панелі так, щоб вони завжди були спрямовані на джерело світла.

Переваги трекінгових систем:

  • Збільшення виробництва електроенергії: Як вже згадувалося, трекери можуть збільшити виробництво електроенергії до 30%.
  • Економія коштів: Завдяки збільшеному виробництву електроенергії ви можете заощадити на рахунках за електроенергію.
  • Швидша окупність інвестицій: Трекер може скоротити час окупуваності інвестицій у сонячні панелі.
  • Більш екологічно чисті: Завдяки збільшеному виробництву електроенергії ви зменшите свій вуглецевий слід.

На фотографії ви бачите трекер, який повертає сонячні панелі на захід. Це дозволяє їм максимально поглинати сонячне світло протягом дня, збільшуючи виробництво електроенергії.

Трекер з фото потужністю 4,5 кВт виробив 40 кВт електроенергії за день. Така ж кількість сонячних панелей на даху без трекера виробила б лише 30 кВт електроенергії.


Трекер – це чудовий спосіб збільшити ефективність вашої сонячної системи. Якщо ви хочете максимізувати виробництво електроенергії та заощадити на рахунках, то вам варто розглянути встановлення трекера.

Avante99 пропонує широкий вибір трекінгових систем для будь-яких потреб. Зверніться до нас сьогодні, щоб отримати безкоштовну консультацію та дізнатися більше про те, як трекер може вам допомогти.

Для чого потрібні трекінгові системи? 2015-06
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 18 червня 2015 р.
Поділитися цією публікацією
Архів