Інвертор Xantrex 4548, стабілізатор СНПТО та акумулятори SB, Київська область, село Музичі 2007-11

Резервна система живлення для домашнього господарства
29 ноября 2007 г. по
Інвертор Xantrex 4548, стабілізатор СНПТО та акумулятори SB, Київська область, село Музичі 2007-11
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE

У 2007 році в селі Музичі Київської області була встановлена резервна система живлення, яка включала в себе інвертор Xantrex 4548, стабілізатор СНПТО та акумулятори SB. Ця система була розроблена для забезпечення надійного живлення в разі відключення основної електромережі.

Інвертор Xantrex 4548 є високоефективним пристроєм, призначеним для перетворення постійного струму з акумуляторів на змінний струм, необхідний для живлення побутових та промислових пристроїв. Цей інвертор відомий своєю надійністю та довговічністю, що робить його ідеальним вибором для резервних систем живлення.

Технічні характеристики інвертора:

  • Номінальна потужність: 4,5 кВА
  • Максимальна потужність: 9 кВА
  • Вхідна напруга: 48 В
  • Вихідна напруга: 230 В
  • ККД: 90%

Стабілізатор СНПТО використовується для забезпечення стабільності напруги в електричній мережі. Він допомагає уникнути можливих пошкоджень електроніки в разі коливань напруги, що можуть виникнути під час переходу з основної мережі на резервну.

Технічні характеристики стабілізатора: 

  • Діапазон вхідної напруги: 140-260 В
  • Вихідна напруга: 220 В
  • Потужність: 5 кВА

 Акумулятори SB є ключовою складовою резервної системи живлення, оскільки забезпечують збереження енергії, необхідної для подальшого використання. Вони характеризуються високою ємністю та довгим терміном служби, що робить їх ідеальними для використання в системах резервного живлення.


Завдяки цим компонентам резервна система живлення, встановлена в 2007 році в селі Музичі, забезпечувала надійне живлення у разі відключення основної електромережі, забезпечуючи безперебійну роботу побутових та промислових пристроїв.

Інвертор Xantrex 4548, стабілізатор СНПТО та акумулятори SB, Київська область, село Музичі 2007-11
Avante99, Вікторія Грекова (проектний менеджер) AVANTE 29 ноября 2007 г.
Поделиться этой записью
Архивировать