Гелеві та AGM акумуляториVRLA AGM: розрахунковий термін служби 7-10 років
VRLA GEL: розрахунковий термін служби 12 років

Серія AGM має дуже низький внутрішній опір, що робить їх особливо придатними для розряду сильних струмів, таких як інвертори, двигуни та лебідки. 

Модельний ряд GEL пропонує найкращу довговічність у глибокому циклі та загальний довший термін служби. Використання матеріалів високої чистоти та свинцево-кальцієвих решіток гарантує, що продукти AGM і GEL мають особливо низький саморозряд, тому вони не розрядяться протягом тривалих періодів без заряджання. Обидва діапазони постачаються з просвердленими плоскими мідними клемами M8, що забезпечує найкращий контакт підключення та усуває потребу в клемах акумулятора. Батареї відповідають специфікаціям CE і UL у вогнетривких контейнерах з ABS і мають 2-річну гарантію Victron у всьому світі.

Відкрити більше

Літієва батарея 12,8 В і 25,6В


 • З вбудованим балансуванням комірки
 • Можуть бути з'єднані паралельно і послідовно 
 • Додаток Bluetooth доступний для моніторингу напруги та температури клітинки

Потрібен один із таких BMS:

 • VE. Шина BMS / VE.Bus BMS V2  – рекомендовано для систем з нашим інвертором/зарядними пристроями.
 • smallBMS – рекомендовано для використання в невеликих системах. 
 • Smart BMS 12/200 - рекомендований для використання в автомобільних і морських системах, що мають навантаження постійного струму та генератори змінного струму. 
 • Smart BMS CL 12/100 – рекомендований для використання в автомобільних і морських системах, що мають навантаження постійного струму та генератори змінного струму.
 • Lynx Smart BMS  - рекомендовано для використання у великих системах.

Щоб отримати докладніші відомості, перегляньте нижче в розділі «Супутні продукти». 

Дізнатися більшеЛітієвий суперпакет 12,8 В і 25,6В


Інтегрований BMS і захисний вимикач

Акумулятори SuperPack надзвичайно прості в установці, не потребують додаткових компонентів.
Внутрішній вимикач від’єднає акумулятор у разі надмірного розряду, перезаряду або високої температури.

Батареї можна підключати паралельно. Послідовне з'єднання не допускається. 

Відкрити більше

Свинцево-вуглецевий акумулятор


Краща продуктивність часткового стану заряду, більше циклів і вища ефективність

Заміна активного матеріалу негативної пластини на свинцевий вуглецевий композит потенційно зменшує сульфатацію та покращує прийняття заряду негативною пластиною.

Отже, переваги свинцевого вугілля такі:

 • Менше сульфатації в разі роботи в неповному стані заряду.
 • Нижча напруга заряду і, отже, вища ефективність і менша корозія позитивної пластини.
 • І загальним результатом є покращений термін служби.Телеком батареїПризначений для телекомунікаційних програм; чудова економія місця на підлозі для морських і автомобільних застосувань
Телекомунікаційна серія глибокого циклу AGM була розроблена для використання в телекомунікаційних системах. Завдяки переднім терміналам доступу та невеликій площі батареї ідеально підходять для стелажних систем. Подібним чином ці батареї можуть допомогти вирішити проблеми з обмеженим простором і доступом на борту човнів і транспортних засобів. 

Технологія AGM
AGM означає Absorbent Glass Mat. У цих акумуляторах електроліт поглинається скловолокнистим матом між пластинами за допомогою капілярної дії.  

Низький саморозряд
Завдяки використанню свинцево-кальцієвих решіток і матеріалів високої чистоти акумулятори Victron VRLA можна зберігати протягом тривалого періоду часу без підзарядки. Швидкість саморозряду становить менше 2% на місяць при 20°C. Саморозряд подвоюється при кожному підвищенні температури на 10°C. 

Низький внутрішній опір
Витримує дуже високі швидкості заряду та розряду. 

Високий циклічний термін служби
Більш ніж 500 циклів при 50% глибині розряду.

Відкрити більше

Пікова потужністьБлок живлення Peak Power Pack є повною заміною важких свинцево-кислотних акумуляторів у системах, де протягом короткого часу виникають високі струми. Будучи в основному призначеним для перевізників караванів, він оснащений вбудованим зарядним пристроєм, що дозволяє заряджати від електричної системи автомобіля під час подорожі з караваном. Таким чином пакет буде повністю заряджено після прибуття в кемпінг. При необхідності можлива зарядка за допомогою адаптера, що входить в комплект, через мережеву розетку. Також можлива зарядка від сонячної панелі.

Дізнатися більшеБаланс батареїBattery Balancer вирівнює рівень заряду двох послідовно з’єднаних батарей 12 В або кількох паралельних рядів послідовно з’єднаних батарей. Коли напруга заряду батареї 24 В підвищується до 27 В, увімкнеться балансир батареї та порівняє напругу двох послідовно з’єднаних батарей. Battery Balancer буде споживати струм до 1 А від батареї (або паралельно з’єднаних батарей) із найвищою напругою. Отримана різниця струму заряду забезпечить, що всі батареї сходяться до однакового стану заряду.

При необхідності можна паралельно підключити кілька балансирів.
Батарея 48 В може бути збалансована за допомогою трьох балансувальників батареї.

Відкрити більше